Новий голова Харківщини розповів про кадрові ротації та відносини з Кернесом

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін планує провести низку нових призначень в лавах голів райадміністрацій і на великих держпідприємствах
Новий голова Харківщини розповів про кадрові ротації та відносини з Кернесом
Новий голова Харківщини розповів про кадрові ротації та відносини з Кернесом

Про це він заявив на своїй першій прес-конференції, повідомляє depo.ua з посиланням на 057.

«Буде призначено близько 10 нових голів райадміністрацій. Зараз їхні кандидатури узгоджуються в Кабміні та у президента», - сказав Райнін.

Також він нагадав, що має намір змінити керівництво провідних держпідприємств області.

«У мене певна думка сформована, але рішення прийму після співбесіди з керівниками підприємств», - сказав він.

Крім того, Райнін заявив, що він не має наміру йти на компроміси з міським головою Харкова Геннадієм Кернесом, але готовий співпрацювати у питаннях соціально-економічного розвитку регіону.

«Що стосується відносин з Харківською міською радою і мером міста Харкова, то компроміс можливий лише в одному - у діях, спрямованих на господарсько-економічний комплекс і на господарський розвиток міста та області. Особисті компроміси, політичні компроміси, будь-які інші - їх ніколи не було і вони неможливі», - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, 3 лютого президент Петро Порошенко призначив Райніна головою Харківської облдержадміністрації та представив його активу області.

Кернес так прокоментував призначення Райніна: «До Ігоря Райніна я ставлюся нормально, він все-таки харків'янин. Ми з ним кілька разів спілкувалися, тому, думаю, ми з ним знайдемо точки дотику. І ми спільно будемо працювати для людей. На сьогодні Ігор Райнін - державна людина, думаю, це для нього має головне значення. Він працював недовгий час першим заступником губернатора, зараз працює заступником голови Адміністрації Президента. Тобто він системна людина, яка має проявити себе».

Loading...
Loading...