Влада

Парасюк намагався заблокувати роботу Ради

Після виступу в парламенті начальника Головного командного центру Міноборони Богдана Бондаря кілька народних депутатів підійшли до президії, щоб, очевидно, заблокувати подальшу роботу ВР

13 січня 2015, 17:24

Парасюк намагався заблокувати роботу Ради

фото: Hromadske.TV

Як передає кореспондент depo.ua, найбільш активним серед них був позафракційний народний депутат Володимир Парасюк, який почав обурюватися даним виступом представника Генштабу. До нього підійшли народні депутати-комбати: Андрій Тетерук, Юрій Береза, а також Борис Філатов і Борислав Береза.

Вони почали його заспокоювати. У цей час Микола Княжицький розкритикував дії Парасюка, назвавши його вчинок «цирком і піаром».

Після чого конфлікт був вичерпаний. Обійшлося без рукоприкладства.

Нагадаємо, виступ представника Геншатба у Верховній Раді пов'язаний надходженням інформації про складну ситуацію в донецькому аеропорту. Зокрема, бойовики ведуть безперервний обстріл об'єкта, вимагаючи від українських захисників здатися, погрожуючи стерти їх з лиця землі.

Солдати повідомили, що під ударом російської артилерії обрушилася диспетчерська вишка, звідки велося спостереження за бойовиками і коректувався вогонь.

Loading...
Loading...