Влада

Мосійчук по годинах розписав свої тортури, через які наклепав на себе

Народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук розповів про те, як його катували співробітники ГПУ

03 листопада 2015, 20:19

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на повідомлення нардепа у "Фейсбуці".

"ЯК МЕНЕ КАТУВАЛИ, ДОМАГАЮЧИСЬ ВІД МЕНЕ НЕПРАВДИВИХ ПОКАЗІВ
Болі в животі я відчув ще 4-го жовтня. 5-го і 6-го жовтня вони значно збільшились, а в ніч з 6-го на 7-ме біль став нестерпним. Весь це час я звертався до медиків СІЗО СБУ, де на той час я утримувався, але лікар-майор СБУ Даниленко давав мені лише одну пігулку знеболювального на добу.

7-го жовтня о 05:45 ранку я двічі втрачав свідомість, при цьому падав і розбив обличчя. Зараз СБУ, не бажаючи надавати моїм адвокатам відеозапис з камери спостереження в моїй тюремній камері, стверджує, що він пошкоджений.
Ближче до 12:00 цього ж дня мене викликали на бесіду заступник генпрокурора

Столярчук і керівник слідчо-оперативної групи ГПУ Кізь. Я одразу ж попрохав їх надати мені медичну допомогу і допустити до мене лікаря з інституту ім. О.О. Шалімова, який в травні цього року мене оперував. У відповідь у мене почали вимагати неправдиві покази в яких я мав визнати отримання неправомірної вигоди, тобто обмовити себе. В ту хвилину переді мною стояв вибір: померти чи продовжити жити і боротись. Я обрав друге.

Після того як я погодився, за вказівкою Кізя і Столярчука до мене допустили лікаря, який засвідчив необхідність моєї госпіталізації.

Звичайно мене ніхто не госпіталізував, а вже ввечері до мене знову прийшов заступник генпрокурора Столярчук, керівник слідчо-оперативної групи Кізь та прокурори Наливайко і Попов з відеокамерою. Вони почали так званий допит в ході якого я себе обмовив.

Мій адвокат Оксана Мельник була проти таких моїх дій, просила мене утриматись, але я примусив її бути присутньою при так званому допиті.

Подивіться відео цього псевдодопиту. На ньому чітко видно моє побите обличчя і чути не властиву мені манеру говорити із-за нестерпного болю.

Слід зазначити, що ліки, в тому числі і знеболювальні, я отримав лише після так званого допиту о 21:30, а вже 8-го жовтня о 10:00 за наполяганням громадськості і народних депутатів, я був госпіталізований прямо із зали суду в лікарню швидкої медичної допомоги, де в мене було діагностовано внутрішній крововилив в шлунок.

Дві доби я перебував в реанімації, де мене відвідувала і може підтвердити мій тодішній важкий стан народний депутат України Ольга Богомолець, яка очолює парламентський комітет з питань охорони здоров'я. В лікарні я проходжу лікування з того часу і по цей день.

Я та мої адвокати маємо всі документи, в тому числі і медичні, які повністю підтверджують все викладене мною.

Все вищевикладене я, та мій захисник Оксана Мельник, можемо підтвердити під час допитів, в тому числі і на поліграфі. Я кілька разів надсилав клопотання про мій повторний допит, щоб розповісти про катування, застосовані до мене, і як мене змусили себе оббрехати, але слідчий Кізь бреше, що слідство скінчилось і я знайомлюсь із матеріалами слідства. Але це брехня. Я в лікарні і з матеріалами слідства не знайомлюсь", - написав Мосійчук. 

Нагадаємо, вчора на брифінгу ГПУ слідчі показали відео допиту, на якому нардеп Мосійчук зізнається в злочинах.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.

Loading...