Луценко та Насіров є ціллю інформаційної війни "колишньої" влади і російського бізнесу, – ЗМІ

Генпрокурор Юрій Луценко та голова ДФС Роман Насіров стали цілями у масштабній кампанії з дискредитації, яку розгорнули українські чиновники-утікачі з команди Віктора Януковича і представники російського бізнесу

Луценко та Насіров є ціллю інформаційної…

Про це йдеться у статті "Зрада" на замовлення: Насіров та Луценко під атакою екс-команди Януковича", опублікованій на "Обозревателе", передає Depo.ua.

У виданні зазначають, що низка медіа вже встигли звинуватити генпрокурора у спробі рейдерського захоплення підприємства "БРСМ-Нафта". Разом з тим Насіров, який став ініціатором справи про несплату податків "БРСМ-Нафтою", також став об’єктом інформаційної атаки.

"На тому, що обшуки проходили в рамках кримінальної справи про несплату 1 млрд гривень податків, увагу намагалися не акцентувати. Як і на те, що саме на нафтобазі цієї компанії під Києвом у минулому році стався вибух, що спричинив смерть людей. Та й те, що "БРСМ-Нафту" пов’язують з оголошеним в розшук Едуардом Ставицьким, екс-міністром часів Януковича, теж багато ЗМІ не писали», – пише автор.

Автор статті припускає, що замовник медіа кампанії Ставицький, тому що про нього ніхто не згадує, а глава ДФС Насіров навпаки, став одним з головних героїв новин.

Ще один приклад, який наводиться в статті, – інформаційна атака після того, як ДФС розкрила незаконну фінансову діяльність компанії «Мегаполіс-Україна» на суму понад 600 мільйонів гривень. І знову мета інформкампанії – Насіров

"Справжні власники "Мегаполіса" – російська група підприємств "Меркурій", які в тому числі спеціалізуються на виробництві зброї та боєприпасів для російської оборонки. Вони були сильно роздратовані діяльністю ДФС і Насірова та у відповідь на дії фіскалів, розгорнули в ЗМІ "мінусову" інформаційну кампанію", – зазначає автор.

Як наголошує видання, інформатаки сьогодні – чи не обов’язковий атрибут у роботі будь-якого більш-менш серйозного чиновника.

"Практично "бонус" до посади. За словами Фесенка, часто за такими нападками стоять представники бізнес-структур, які хочуть зберегти свої сфери впливу шляхом тиску на силовиків", – підсумовує автор.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme