Лінкявічюс: В обраних у Криму депутатів в Литві буде статус небажаних

Литва не визнала виборів в Держдуму Росії в анексованому Криму. Вибрані там депутати не будуть вважатися Литвою такими зі всіма витікаючими з цього наслідками

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс в інтерв'ю Delfi, передає depo.ua

За словами міністра, невизнання виборів у Криму не означає невизнання виборів до російського парламенту в цілому, однак статус обраних в Криму депутатів в Литві буде небажаним.

"Це не означає прямої оцінки виборів в цілому, це означає те, про що ми весь час говоримо, що все, що відбувається в Криму ми вважаємо незаконним. Те, що відбувалося ми не вважаємо виборами, більш того, не визнаємо результатів. І тих обраних, як стверджують, в Криму в члени Думи ми не будемо вважати депутатами Думи з усіма витікаючими звідси наслідками. Їх статус буде точно небажаним у нашій країні і, сподіваюся, що у всьому ЄС", - сказав він.

Депутатами Госудуми від анексованого Криму стали шість осіб від партії "Єдина Росія". За партійними списками до Ради потрапили підконтрольні Кремлю віце-прем'єр-міністри Криму Михайло Шеремет та Руслан Бальбек, а також "прокурор" Криму Наталія Поклонська.

Призначений Кремлем глава Криму Сергій Аксьонов, який очолював список "Єдиної Росії" на анексованому півострові, від депутатського мандата відмовився.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...