Лещенко розповів, як Шокін покриває Бойка, Іванющенка та Мартиненка

Сьогодні народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко підбив підсумки тривалої роботи щодо корупційних вчинків двох чинних і одного колишнього парламентаря, які, за його словами, покриваються правоохоронцями

Про це Лещенко розповів з трибуни парламенту, передає depo.ua.

"Корупція – те, що руйнує державу з середини. Треба створювати прецедент покарання на найвищому рівні людей. Немає волі керівництва держави і Шокіна. Але ми так само продовжуємо покривати людей, які займаються корупцією. От пан Юрій Бойко – керівник Опоблоку, відомий за справою "вишки Бойка". Але, на жаль, він так і не був притягнений до відповідальності. Однак слідчі ГПУ почали справу скрапленого газу – разом з Курченом вони купували газ населення за населення за зниженими цінами і продавали комерційним структурам. Нажилися на 5 млн грн. Шокін не дав руху цьому документу, він його заховав під сукно", – сказав Лещенко.

Він додав, що так він Шокін намагався вивести з-під удару екс-нардепа Юрія Іванющенка, який був одним із "смотрящих".

Крім того, Лещенко розповів про швейцарську справу народного депутата України від "Народного фронту" Миколи Мартиненка.

"Вчора я передав Яценюку документ – подання швейцарського генпрокурора на українського генпрокурора на розслідуванні у справі Миколи Мартиненка. Там йдеться, що Мартиненко підозрюється в хабарництві і відмиванні коштів", – сказав Лещенко.

За його словами, "на панамський рахунок", який начебто володіє Мартиненко, було перераховано майже 7 млн. євро "відкатів" у схемі, в яку була залучена українська держкомпанія "Енергоатом" і польська "Шкода".

Лещенко додав, що попросив генпрокурора Віктора Шокіна внести до парламенту подання щодо зняття недоторканності з Мартиненка, а прем’єра Арсенія Яценюка – дати політичну оцінку діям цього нардепа.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme