Лещенко: Остаточно узгоджені тільки кандидатури прем'єра та першого віце-прем'єра

Наразі переговори у БПП щодо складу майбутнього уряду тривають і достеменно вирішень тільки щодо двох кандидатур – прем'єра та першого віце-прем'єра

Про це журналістам у кулуарах парламенту сказав народний депутат від БПП Сергій Лещенко, передає depo.ua з посиланням на "122 Україна"

"Нічого ще не погоджено, поки не відбулася презентація у парламенті, а це буде тільки завтра. Це значить, що сьогодні знову будуть переговори до третьої години ночі. І всі ці рішення ще не фіналізовані, бо ще вся ніч попереду. Все, що є на сьогодні, - це конструкція – Гройсман прем'єр, Кубів перший віце-прем'єр. Більше погоджених рішень на сьогодні не існує. Чекайте до завтрашнього дня", - сказав Лещенко.

У відповідь на питання журналістів він також зазначив, що скоріш за все кандидатура Ковальчука на пост першого віце-прем'єра не розглядається.

"Щодо Ковальчука – все, що ми знаємо, що посаду першого віце-прем'єра запропоновано Степану Кубіву. Відповідно Ковальчук більше не розглядається", - сказав Лещенко, ще раз закликавши дочекатися остаточних результатів переговорів.

Депутат висловив сподівання, що завтра у Раді все ж презентують склад нового уряду.

"Шанси є, що завтра все вирішать, але Гройсману нема куди поспішати. Криза триває з жовтня минулого року. Один день по суті нічого не міняє, краще Гройсман зробить свій уряд більш працездатним, ніж отримає купу парашутистів, які будуть "смотрящими" над ним із АП", -припустив Лещенко.

На його думку, Гройсман свого роду вдається до шантажу, щоб бути більш незалежним прем'єром, ніж цього хотілось би Банковій. І цей шантаж спрацьовує.

Читайте також: Призначення уряду Гройсмана (ХРОНІКА)

google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;