Козаченко готувала люстрацію керівника слідчих, що проводили у неї обшук, - ЗМІ

Окружний адмінсуд розглядає позов голови департаменту з питань люстрації Тетяни Козаченко проти начальника Головного слідчого управління МВС Віталія Сакала

Про це написав у своєму "Фейсбуці" повідомив журналіст Дмитро Гнап, передає depo.ua.

"Здається, стає зрозуміло, хто ініціював обшуки в люстраційному комітеті.
Бачите цього чоловіка? Це Віталій Сакал - начальник Головного Слічого Управління МВС. Він працює в керівництві Міністерства ще з часів Януковича-Захарченка.
Цінний кадр, адже його, попри закон про люстрацію, чомусь не хоче звільняти пан Аваков", - написав він.

"Вчора, як з'ясувалося, Окружний адмінсуд Києва прийняв до розгляду позов департаменту люстрації про звільнення Сакала з посади. Позов готувала Тетяна Козаченко. Сьогодні вранці підлеглі Сакала прийшли до неї додому. Совпадєніє? Нє думаю", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні вранці до Козаченко додому, а також у кабінет до неї і її заступника прийшли представники Головного слічого управління МВС проводити обшук, пізніше стало відомо, що обшуки проводяться у справі щодо фальсифікації листа по Ігнатенко.

Голова департаменту Мінюсту з люстрації повідомила, що була ініціатором оприлюднення листа за підписом першої заступниці міністра юстиції Наталії Севостьянової, яким незаконно видавалась так звана "люстраційна" індульгенція заступнику начальника Головуправління Державної фіскальної служби у м. Києві Ганні Ігнатенко.

Пізніше міністр юстиції Павло Петренко заявив, що "люстраційна індульгенція" за підписом його заступника Наталії Севостьянової - це підробка та справа рук "окремих творчих чиновників".

Козаченко розцінила обшуки як спробу тиску, оскільки саме вона ініціювала оприлюднення листа щодо Ігнатенко.

Після обшуку слідчі забрали документи та жорсткий диск комп'ютера.

Loading...
Loading...