Комітет Ради з Луценком і Холодницьким вирішує долю Онищенка (ТРАНСЛЯЦІЯ)

О 14:05 розпочалося засідання регламентного комітету Верховної Ради щодо зняття недоторканності з народного депутата України Олександр Онищенка, якого Генеральна прокуратура підозрює в організації газових махінацій

На засіданні, яке веде голова комітету Павло Пинзеник, зокрема, присутні генеральний прокурор Юрій Луценко, Холодницький, його заступник Володимир Кривенко, сам Онищенко та його адвокати. 

16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка. Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...