Кадровиком Нацбанку стала екс-менеджер Ахметова

Після відкритого відбору вакантну посаду директора департаменту персоналу Національного банку з 23 вересня обійняла Ольга Прохоренко

Про це йдеться у відповідному наказі Національного банку, передає depo.ua.

Раніше цю посаду обіймав Роман Борисенко, який з 25 серпня 2016 року призначений виконуючим обов`язки заступника голови Нацбанку та відповідає за роботу фінансово-адміністративного блоку.

"Нацбанк перебуває зараз на дуже відповідальному етапі внутрішньої трансформації, коли необхідно підвищити ефективністьроботи за рахунок реінжинірингу процесів, впровадити сучасні моделі управління та ІТ-рішення для підтримки діяльності центрального банку. Роль директора Департаменту персоналу в процесі трансформації має стратегічний характер",- зазначив в. о. заступника голови НБУ Роман Борисенко.

З грудня 2014 року і до цього часу Прохоренко працювала заступником директора департаменту – начальником управління навчання та розвитку персоналу департаменту персоналу Нацбанку України.

З 25 серпня 2016 року виконувала обов’язки директора департаменту персоналу.

У 1999 році Прохоренко закінчила Дніпропетровський державний університет. Крім того, вона ‒ сертифікований бізнес-тренер.

Майже вся трудова діяльність (більше 10 років) Прохоренко пов’язана з менеджментом персоналу, його підбором, оцінкою, навчаннямта розвитком.

Зокрема з 2007 до 2009 року вона працювала у ТОВ "Деміс групп", де пройшла професійний шлях від менеджера з персоналу до директора відповідного департаменту.

У 2010 - 2014 роках Прохоренко працювала начальником відділу оцінки і розвитку дирекції зуправління персоналом ТОВ "ДТЕК Східенерго", пізніше - начальником відділу з навчання ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО".

Нагадаємо, Нацбанк оголосив про черговий етап внутрішньої трансформації, який передбачає, серед іншого, скорочення персоналу центрального банку вдвічі

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

 

Loading...
Loading...