Кабмін закрив 23 пункти пропуску через кордон України та Росії

Кабінет міністрів України закрив більше 20 пунктів пропуску через державний кордон в Луганській, Донецькій, Сумській і Харківській області
Кабмін закрив 23 пункти пропуску через кордон України та Росії
Кабмін закрив 23 пункти пропуску через кордон України та Росії

Кабмін своїм розпорядженням №106 від 18 лютого закрив 23 автомобільних, залізничних, місцевих та міждержавних пункти пропуску через державний кордон у чотирьох областях країни - Луганській, Донецькій, Сумській та Харківській, йдеться у розпорядженні уряду, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

Зокрема, закриті такі пункти пропуску в Луганській області: «Червонопартизанськ», «Демино-Олександрівка», «Новобіла», «Новоборовці», «Краснодарський» (пункти пропуску з ідентифікаційними номерами 441 600 і 442 400), «Північний», «Заринівка» , «Ольхове».

У Сумській області були закриті пункти пропуску «Володимирівка» і «Рижівка», «Кіндратівка», «Вольфіно», «Бояро-Лежачі», «Старикове», «Нововасилівка», «Поповка», «Сопич».

У Чернігівській області - «Клюси».

Також Кабмін розпорядився закрити пункт пропуску «Бударки» в Харківській області.

Пункти закриті на невизначений період.

Міністерству закордонних справ наказано сповістити всі дипломатичні представництва про це урядове рішення.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО від 25 січня 2015 року «Про надзвичайні заходи протидії російській загрозі та проявам тероризму, підтримуваним Російською Федерацією».

Як повідомляв depo.ua, 20 лютого в Службі безпеки України опублікували оновлений порядок в'їзду громадян в зону АТО та виїзду з неї. Згідно з Тимчасовим порядком здійснення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів уздовж лінії зіткнення в межах Донецької та Луганської областей, громадяни України, особи без громадянства та іноземці можуть перетинати кордон зони АТО за умови пред'явлення паспортного документа та пропуску, виданого координаційними групами або координаційним центром.

Loading...
Loading...