ГРУшник Єрофеєв мріє, що його обміняють на українських полонених (ВІДЕО)

Затриманий під час зіткнення з українськими військовими і правоохоронцями під Щастям капітан Головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ Євген Єрофєєв хотів би потрапити під обмін

Про що сказав він інтерв'ю, яке дав журналісту Савіку Шустеру в госпіталі Міноборони України в Києві, і показаному в ефірі "Шустер Live" у п'ятницю ввечері, передає depo.ua.

"Хотів би потрапити під обмін і опинитися вдома", - сказав він в інтерв'ю, відповідаючи на запитання хотів би він, щоб його відкрито судили в Україні, або ж хоче, щоб його обміняли і повернули в Росію. Він зазначив, що бойовики "ДНР" та "ЛНР" утримують багато українських військових, "які теж хочуть додому, яких чекають вдома батьки та сім'ї".

Ерофеев визнав, що під час зіткнення під Щастям у нього при собі була безшумна снайперська гвинтівка збройних сил РФ "Гвинторіз", з якої тоді був застрелений український військовослужбовець, але з неї "нікого не вбивали".

Разом з тим, він зізнався, що стріляв зі свого "Гвинторіз", проте стверджує, що робив це вже під час спроби сховатися від українських військових. Також Ерофеев висловив думку, що "навряд чи в когось потрапив", коли стріляв.

Нагадаємо, що Шевченківський райсуд міста Києва дозволив тримати під вартою військовослужбовців ГРУ ГШ РФ капітана Євгена Єрофєєва та сержанта Олександра Алєксандрова до 19 липня цього року.

Loading...
Loading...