Гройсман зробив попередження Насірову

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що протягом 10-14 днів розробить план дій щодо української митниці

Про це він заявив на брифінгу після засідання Кабміну, коментуючи можливість звільнення голови ДФС Сергія Насірова, передає depo.ua.

Гройсман наголосив, що питання митниці є одним з пріоритів нового Кабміну.

"За оцінками експертів, десятки мільярдів сьогодні не доплачує українська митниця в державний бюджет... Хотів би підкреслити, що там є резерви, які ми можемо використати і питання роботи української митниці є одним з пріоритетів уряду. Ми протягом 10-14 днів напрацюємо план дій, що потрібно зробити, щоб там навести прорядок. Ніхто не буде миритися з тим, що там є заниження митної вартості, що призводить до того, що знижуються оплату в бюджет. Ніхто не буде терпіти інші оборудки ділків при оформленні митних процедур і товарів", - сказав Гройсман.

"І я сьогодні митників офіційно попереджаю, що по-іншому не буде.  Якщо когось це не влаштовує, він має просто залишити свою посаду. Але забирати кошти у пенсіонерів, дітей, нашої економіки, тому що комусь треба розпихати по карманах те, що вони вважають своїм, це є неприпустимим", - попередив глава уряду.

Нагадаємо, сьогодні голова Одеської митниці Юлія Марушевська обурилась тим, що чиновники ДФС продають секретні бази даних третім особам.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

 

Loading...
Loading...