Гройсман привітав зі святом бійців спецпризначення ЗСУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав військовослужбовців із Днем Сил спеціальних операцій

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

“Сьогодні ми вперше відзначаємо особливе професійне свято — День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, який згідно з Указом Президента України щороку відзначатиметься 29 липня... Я переконаний, що це святкування ще більше посилить увагу та вдячність українського суспільства до Вашої професії та покликання — захисту нашої країни від ворога... Бажаю Вам міцного здоров’я, професійного зростання, а Вашим рідним і близьким — благополуччя, злагоди, взаєморозуміння”, — зазначив Гройсман.

Нагадаємо, що 16 червня Верховна Рада ухваленням Закону "Про внесення змін до деяких законів України з питань оборони" утворила новий рід військ – сили спеціальних операцій Збройних Сил України. Закон покликаний визначити місце Сил спеціальних операцій, Об’єднаного оперативного штабу та вже створених Високомобільних десантних військ у загальній структурі Збройних Сил України та їх правовий статус як військових командувань.

У парламенті зазначали, що цим законом Україна відреагувала на виклики, пов’язані з появою у нас "зелених чоловічків" і гібридною війною, розв’язаною Російською Федерацією проти України.

Відповідний закон президент України підписав 26 липня. Сьогодні він також привітав бійців спецпризначення ЗСУ.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...