Глазьєва виключили з українських академіків

На сесії загальних зборів Національної академії наук України прийняли рішення про позбавлення радника президента РФ Сергія Глазьєва почесного звання іноземного члена академії

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу НАН України.

"Відбулася сесія загальних зборів НАН України, учасники якої розглянули – за поданням відділення економіки НАН України та президії НАН України - питання щодо іноземного члена НАН України Сергія Глазьєва і абсолютною більшістю голосів ухвалили рішення про виключення Глазьєва зі складу Академії", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Глазьєв став іноземним членом НАН України за спеціальністю "Теорія економічного розвитку" в лютому 2009 року.

У липні 2014 року члени відділення економіки Національної академії наук України закликали Глазьєва добровільно відмовитися від звання іноземного члена НАНУ. Тоді під відкритим листом поставили підписи 9 академіків і 13 членів-кореспондентів. В кінці вересня 2016 року загальні збори відділення економіки НАН України проголосували за позбавлення Глазьєва почесного звання іноземного члена академії.

Нагадаємо, що ГПУ повідомила про підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України 18 високопоставленим чиновникам Росії, серед яких радник президента Росії Сергій Глазьєв. Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що зазначені особи оголошені в державний розшук, готується клопотання про їх затримання.

Пізніше суд дав дозвіл Головній військовій прокуратурі на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно Глазьєва.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...