Ватажки терористів просять Меркель і Олланда запровадити санкції проти України

Лідери самопроголошених «ДНР і ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький виступили зі спільним зверненням до президента Франції Франсуа Олланду і канцлера ФРН Ангели Меркель, в якому просять учасників «нормандської четвірки» запровадити санкції проти України нібито за невиконання Мінських угод
Ватажки терористів просять Меркель і Олланда запровадити санкції проти України
Ватажки терористів просять Меркель і Олланда запровадити санкції проти України

«Ми змушені звернутися до вас, як до гарантів Мінських домовленостей, з проханням чинити тиск на Україну, аж до запровадження персональних та економічних санкцій, для примусу її керівництва до виконання комплексу заходів, затверджених контактною групою 12 лютого цього року в Мінську при Вашій активній участі», - йдеться в заяві ватажків терористів, яка опублікована на сайті сепаратистського Донецького агентства новин, передає depo.ua.

«Україна відверто саботує і не виконує прийняті на себе зобов'язання. По-перше, українські силовики зривають графік відведення важкого озброєння і не надають інформацію про нові місця його дислокації, про що свідчать спостерігачі ОБСЄ», - підкреслюють ватажки самопроголошених республік.

«По-друге - і це головне! - Верховна Рада навіть не почала процедуру розгляду постанови із зазначенням переліку районів Донецької та Луганської областей, які наділяються особливими правами відповідно до закону України «Про особливий статус Донбасу», - зазначено у заяві.

Як повідомляв depo.ua, раніше голова МЗС РФ Сергій Лавров запропонував Заходу подумати над можливістю запровадження санкцій щодо Києва, щоб «примусити його виконувати Мінські угоди».

Крім того, «віце-спікер Народної ради ДНР» Денис Пушилін погрожує зірвати Мінські домовленості, якщо Верховна Рада України до 14 березня не визначить перелік районів Донбасу, на які поширюється особливий порядок місцевого самоврядування.

Loading...
Loading...