Влада

ФМС почав видавати кримчанам закордонні паспорти, які дають право на шенген

Кримчанам почали видавати перші закордонні паспорти, але пунктом видачі документа значиться не Республіка Крим, а Краснодарський край

27 жовтня 2014, 12:40

ФМС почав видавати кримчанам закордонні паспорти, які дають право на шенген

фото: shutterstock

Як пишуть «Новости Крыма», власники нових закордонних паспортів зможуть отримати шенгенську візу в одному із візових центрів або консульств країн Шенгену в Москві.

У той же час варто відзначити, що визначати справжнє місце проживання заяви консульства будуть по внутрішньому паспорту: більшість країн вимагають від заявників копії цього документа.

Крім того, в анкеті на шенгенську візу є пункт про фактичне місце проживання, обов'язковий для заповнення.

У зв'язку з цим кримчанам, які стали росіянами, необхідно буде вирішити питання прописки у внутрішньому паспорті.

Нагадаємо, 22 жовтня в Сімферополі відкрився перший в Криму центр оформлення та видачі російських закордонних паспортів.

Як повідомляв ДеПо, візи в країни Шенгенської угоди кримчани, які отримали російські закордонні паспорти, зможуть оформити тільки в Києві.

Відзначимо, що навіть отримавши російський закордонний паспорт, кримчанин мало куди зможе по ньому з'їздити. У зв'язку з тим, що Європейський Союз не визнає окупацію Криму, будь-який громадянин Росії, який постійно проживає в Криму, має звертатися за візою у відповідні структури країн-членів ЄС в Україні.

 

 

Loading...
Loading...