Екс-мер Одеси підтвердив, що Труханов регулярно зустрічається з Ардзінбою

Екс-мер Одеси Едуард Гурвіц заявив, що діяльність чинного мера Одеси Геннадія Труханова повністю контролюється першим заступником помічника президента Росії Іналом Ардзінбою

Гурвіц також підтвердив факт регулярних зустрічей між Трухановим і Ардзінбою, передає depo.ua з посиланням на "Антикор".

"Інал Ардзінба - це начальник Труханова. Я знаю добре, хто такий Інал Ардзінба. Він може викликати Труханова до себе (в Москву), це ж його начальник", - зазначив Гурвіц у розмові з журналістами.

"Розумієте, російський громадянин Труханов з двома російськими паспортами і одним грецьким паспортом є людиною, яка 9 травня 2014 року заявляла, що Крим правильно забрали, яка також ходила з георгіївською стрічкою, яка має прописку в Сергієвому Посаді. Панамське розслідування виявило, що саме на цю адресу зареєстровані десятки офшорних компаній Труханова. Безсумнівно, він підпорядковується представнику Путіна. Адже це начальство", - заявив екс-мер.

Гурвіц закликав українську владу вжити заходів для боротьби з політикою чинного мера Одеси.

"Потрібно українській владі перестати ганьбити себе, тримаючи в Одесі пособника бандитів, який охороняв Мініна, який має паспорт держави-агресора. Бюджетні гроші переганяються на його офшорні підприємства. Місто повністю розкрадається. Більшої ганьби вже уявити не можна", - сказав він.

Раніше джерело в СБУ заявило про можливу зустріч між першим заступником радника Путіна Іналом Ардзінбою і мером Одеси Геннадієм Трухановим, яка повинна відбутися найближчим часом. За інформацією СБУ, розмова буде присвячена достроковим виборам до Верховної Ради України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

 

Loading...
Loading...