Екс-дружина "свободівця" Мірошниченка та її коханець розповіли про бійку

Колишня дружина екс-нардепа від "Свободи" Ігоря Мірошниченка запевняє, що екс-чоловік вдарив її в живіт, а коханець її захистив

Про це вона розповіла в інтерв'ю 112 каналупередає depo.ua.

За словами Галини, 7 листопада, близько 21.30, Мірошниченко привів додому доньку, з якою гуляв удень. Потім він зняв верхній одяг і увійшов в квартиру, хоча раніше такого не робив — зазвичай приводив дитину і йшов геть. Після цього "свободівець" почав ломитися в спальню, де в той момент її цивільний чоловік збирав меблі.

"Щоб уникнути конфлікту, тому що в спальні був мій цивільний чоловік, я закрила рукою прохід у двері. Ігор відштовхнув мене від дверей, штовхнув у живіт. А Іван, відкривши двері, все бачив, і як нормальний чоловік, кинувся мене захистити", - розповіла Галина Мірошниченко.

Цивільний чоловік Галини Іван Абрамов сказав, що почав бити Мірошниченка після того, як побачив, що "свободівець" вдарив вагітну жінку в живіт. "Я чую скандал і крики. Думав, зараз вони розберуться і він піде. Потім я чую звуки бійки і бачу, як він б'є вагітну жінку в живіт. Природно, я дав йому в голову кілька разів, ударив у ніс, взяв за комір і стусанами виштовхав його з квартири. Не можна бити вагітну жінку", - розповів Іван.

Абрамов каже, що бійка тривала кілька хвилин, а не 10-15 хвилин, як про це казав Мірошниченко. "Коли Іван виштовхав Ігоря з квартири, був крик Ігоря в коридорі, що його вбивають, викличте поліцію. Потім я закрила двері, а Іван пішов. У мене досі руки трусяться, а я перебуваю на 3-му місяці вагітності. Я вчора не спала всю ніч і вже другий день не можу заспокоїтися. Ледве заспокоїла дочку, яка бачила бійку", - каже Галина Мірошниченко.

За словами жінки, її колишній чоловік не має права "вриватися в квартиру і робити те, що він хоче", оскільки в договорі про розлучення йдеться, що в цій квартирі живе Галина Мірошниченко і її дочка, а ек-нардеп живе окремо. Також вона заявила, що Ігор не платить ні копійки аліментів, хоча за договором повинен був платити 15 тисяч гривень на місяць.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...