Дрон у Раді засік понад сорок "кнопкодавів", - Луценко

Безпілотник розлякав "кнопкодавів" у Верховній Раді, відтак під час польоту дрона кількість голосів зменшилась на 40

Нагадаємо, сьогодні у раді дрон запустив нардеп від "Батьківщини" Ігор Луценко, щоб таким чином виявляти "кнопкодавів". Спікер парламенту Андрій Парубій сприйняв це як зрив засідання Ради. Він заявив, що дрон у Раді був покликаний боротися з кнопкодавством.

"Вже другий поспіль рік ми боремося з кнопкодавством. Діємо бюрократичними методами - подаємо заяви, звертаємося до регламентного комітету тощо. Вже другий поспіль рік керівництво парламенту НЕ бореться з неперсональним голосуванням. Їх це влаштовує. Але це не влаштовує нас, і ніколи не влаштує. Будемо далі діяти ненасильницькими і законними методами", - написав депутат.

Луценко переконує, що "дрони в Україні законні, відеозйомка у парламенті законна". За його словами, під час польоту безпілотника кількість голосів зменшилась на 40.

"Як ви думаєте, чому під час польоту дрону кількість голосів "за" зменшилася на 40+? А потім, як тільки він сів, знову зросла на таку ж величину", - запитує Луценко.

Він переконує, що в голосуванні беруть участь навіть картки тих депутатів, які в цей момент відпочивають за кордоном.

"Депутати відпочивають на дорогих курортах, в той час як їх картки голосують у Раді. Дрон куплений сьогодні, і негайно він поїде до бійців під Авдіївку", - написав Луценко.

Нагадаємо, сьогодні у раді дрон запустив нардеп від "Батьківщини" Ігор Луценко, щоб таким чином виявляти "кнопкодавів". Спікер парламенту Андрій Парубій сприйняв це як зрив засідання Ради.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...