Влада

До літа все керівництво Харківської ОДА пройде люстраційну перевірку

Все керівництво Харківської обласної державної адміністрації пройде люстраційну перевірку до кінця весни поточного року

24 березня 2015, 08:07

Про це повідомила перший заступник директора департаменту масових комунікацій Харківської ОДА Вікторія Аннопольська, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"23 березня стартує перевірка керівників структурних підрозділів обладміністрації, вона триватиме до 29 травня", - повідомила Аннопольська.

Першими пройдуть перевірку заступники голови Харківської обладміністрації, заступники керівника апарату, начальники відділів та завідуючий сектору апарату Харківської ОДА.

З 1 червня стартує люстраційна перевірка перших заступників і заступників керівників структурних підрозділів Харківської ОДА, заступників начальників відділів і головних спеціалістів відділів та сектору апарату Харківської ОДА. На неї відведено найбільший термін - до 30 грудня 2016 року.

Раніше голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін заповнив заяву про проведення щодо нього процедури громадської люстрації.

Нагадаємо, напередодні міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин доручив провести в апараті Міністерства енергетики і вугільної промисловості України перевірки, передбачені законом України "Про очищення влади".

Loading...
Loading...