Влада

Депутати прийняли закон про соцвиплати мешканцям Донбасу

Депутати прийняли закон, який стосується гарантій жителям АТО

13 січня 2015, 13:43

Депутати прийняли закон про соцвиплати мешканцям Донбасу

фото: Украинское фото

Про це повідомив кореспондент depo.ua.

Закон, зокрема, стосується встановлення додаткових гарантій захисту прав громадян, які проживають на територіях проведення антитерористичної операції та обмеження відповідальності підприємців виконавців/виробників житлово-комунальних послуг у разі несвоєчасного здійснення платежів за спожиті енергетичні ресурси. За закон №0962 віддали голоси 267 народних депутатів.

Передбачається, що закон встановить гарантії захисту житла та майна людей, що проживають на території проведення АТО або які були переселені в іншу частину України з цього регіону.

У документі також передбачено до 31 грудня 2015 року виплатити таким громадянам заборгованість по зарплаті, стипендіях, пенсіях.

Ним також встановлено мораторій на примусову реалізацію житла громадян на цих територіях, а також на нарахування та стягнення пені з інших штрафних санкцій енергопостачальними компаніями у разі несвоєчасного здійснення платежів за спожиті енергетичні ресурси підприємствами-виконавцями/виробниками житлово-комунальних послуг, які надають такі послуги в зоні АТО.

Loading...
Loading...