Влада

Чому не варто захоплюватися "ж..ою" Ганапольського

Я не поділяю захоплень з приводу того, як хоробро "Матвій Ганапольський відбрив ватника в прямому ефірі українського радіо"

29 жовтня 2015, 12:29

Чому не варто захоплюватися "ж..ою" Ганапольського

Від слова зовсім. Причому не тому, що Ганапольський повівся як справжнє хамло, хоча міг від цього утриматися, залишаючись не менш їдким і саркастичним. І навіть не тому, що відмахуючись від ватників, ми не викреслюємо їх з життя. Вони залишаються поруч - і продовжують шкодити хоча б у силу оман і обмежених розумових здібностей. А ватнічок, до слова, може тепер з гордістю говорити, що постраждав за правду і переконання. Дуже до речі до доповіді Freedom House про погіршення ситуації в сфері свободи слова.

Причина інша. Я, звичайно, допускаю можливість емоційного вибуху у відповідь на ідіотизм того, хто дзвонив. Але людина з багаторічним досвідом публічності, якою Ганапольський, безумовно, є, грає завжди. Не знаю про його плани і реальні обставини його нинішнього життя, але почитайте "ватяні" і роспатріотські форуми: тепер у нього є всі підстави стати політемігрантом з мінімальними шансами на відмову. Сумніваюся, що він захоче присвятити себе протестному руху, хоча тут йому балів теж додалося б.

У той же час, крім його особистісного фактора, мені не дає спокою ще один момент. Українське радіо? Ви серйозно? Бренд "Вести" не може бути українським за визначенням, де б і що б під його вивіскою не виготовляли. Чи ви забули прізвище Гужва? А тому я допускаю і такий сценарій: Ганапольського - з його згоди або без - використовували для виправлення репутації саме бренду "Вести". І неважливо, чи є цей дзвінок справжнім - тобто, якийсь путінолюб Олександр з Дніпропетровська дійсно дзвонив в студію, або ж це все, від і до, спектакль, а "Олександр" сидів поруч зі звукорежисером, наприклад.

Як би там не було, радіючи, пам'ятайте: всі ви стали об'єктом маніпуляції. І, за великим рахунком, неважливо, випадкової чи зловмисної.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...