Влада

Чому Коломойський обурюється, що Саакашвілі сам собі платить зарплату

Скандал навколо американської зарплати Михайла Саакашвілі вкотре засвідчив любов Ігоря Коломойського до дрібного тролінгу

25 червня 2015, 16:00

Чому Коломойський обурюється, що Саакашвілі сам собі платить зарплату

фото: УНІАН

Одеський губернатор Михайло Саакашвілі не дає забути про свою персону майже щодня створюючи інформприводи. Правда, в цьому йому активно допомагають й недоброзичливці з команди Ігоря Коломойського. Бажання Ігоря Валерійовича потролити Саакашвілі вдається цілком природним, адже саме екс-президент Грузії витіснив з Одеси давнього партнера Коломойського Ігоря Палицю. Останнім приводом прискіпатися до чинного губернатора стала його американська зарплата, про що на власній сторінці у "Фейсбуці" повідав редактор програми "Секретні матеріали" на каналі "1+1" Олександр Дубинський, порівнявши Саакашвілі з Віктором Януковичем. Мовляв, Янукович для легалізації власних доходів випускав книжки, а Саакашвілі створив цілий інститут, в якому "намалював собі зарплату в $200 тис. Щоб пояснити за чий рахунок живе".

Власне, привід для порівняння з Януковичем дав сам Саакашвіллі, оприлюднивши таку собі довідку з попереднього місця роботи, де вказано, що він отримує зарплатню в $200 тис. на рік в "Новому міжнародному інституті лідерства", де працює з травня 2015 року. При цьому Саакашвілі додав: "Я та мої друзі приходимо на держслужбу не за грошима, і взагалі, служба суспільству завжди важливіша за гроші".

Але, найбільше з чого обурюється Дубинський це те, що Саакашвілі платить зарплату "сам собі". Мовляв, інститут створено колишніми членами уряду Грузії, зокрема президентом інституту є екс-підлеглий Саакашвілі Темур Якобашвілі - колишній міністр з реінтеграції. Тепер на каналі Коломойського чекають Саакашвілі в гості, щоб той пояснив публічно, як так виходить, що він сам собі платить зарплату.

На справді ж підлеглим Коломойського не варто було б обурюватися доходами Саакашвілі, бо зовсім нещодавно сам Ігор Валерійович працював дніпропетровським губернатором, а його протеже Палиця одеським. Навряд чи хтось вірить, що і перший і другий прожили рік виключно на губернаторські зарплати, а отже, маючі певний "маленький бізнес", так само як і Саакашвілі самі утримували себе.

Українців в усій цій історії має хвилювати, за великим рахунком, лише один момент - чи не бере Саакашвілі свої $200 тис. на рік з кишень простих українців, тобто з державного бюджету. Як би там не було, саакашвілівський "Інститут лідерства" може перетинатися з американським бюджетом, але аж ніяк не з українським. До багатьох наших бізнесменів претензій щодо оборудок з бюджетними коштами значно більше, ніж до Саакашвілі.

Depo.ua вже писав, що Ігор Коломойський, в активі якого є справді великі досягнення, втративши посаду губернатора перетворюється на дрібного троля, що не особливо личить людині такого масштабу. 

Loading...
Loading...