Як Верховна Рада врятувала Україну від "Євросодома"

Проголосувати за вкрай небезпечний проект перетворення України на "євросодом", відважились лише "117 спартанців" із числа депутатського корпусу

Тарас Паньо
Журналіст відділу міжнародної політики
Як Верховна Рада врятувала Україну від "…

Верховна Рада щасливо провалила прийняття антидискримінаційних норм Трудового кодексу, які були обов'язковою умовою для скасування Євросоюзом віз для громадян України.

Вчинене було усвідомленим кроком депутатів, спрямованим на зрив євроінтеграційного процесу. Оскільки внесення до українського законодавства елементів протидії дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації є одним з пунктів Плану дій з візової лібералізації. Невиконання якого, фактично, зупиняє запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Таким чином, страх депутатського корпусу перед гомосексуалістами, які могли вдертися на українські заводи, фабрики та молочні ферми, вилився у готовність пожертвувати процесом євроінтеграції. Не зважаючи на те, що бажання українців реалізувати курс на зближення з ЄС, нагадаємо, стало однією з причин Революції гідності – рівно як і конфронтації з Росією, війни на Донбасі і багатьох інших подій нашої найновішої історії.

Проголосувати за вкрай небезпечний проект перетворення України на "євросодом", відважились лиш "117 спартанців" із числа депутатського корпусу.

Звичайно, перший віце-спікер парламенту Парубій ще розповідає про те, що антидискримінаційна поправка до проекту Трудового кодексу може бути розглянута при підготовці проекту до другого читання. Яким саме чином за кільканадцять днів пан Парубій збирається збільшити підтримку законопроекту з 117 до шуканих 126 голосів – історія мовчить.

Про поіменні результати голосування за проект краще промовчати і нам. Ну, щоб не аналізувати причин, чому депутати, схильні відкрито підтримувати права гомосексуалістів, чомусь "забули" про сьогоднішнє голосування. Чи не думати над тим, чому "західноукраїнські ліберали" і "фахівці з етичних питань" із "Самопомочі" у кількості 22 особи з 26 скромно поєдналися з партією Ляшка – у всіх значеннях цього слова.

Залишається одне-єдине питання – "Чому?!". Чому питання третьорозрядної поправки до Трудового кодексу, яку ті, хто не схотів би виконувати – все рівно не виконував би ніколи, і яка не загрожувала рівним рахунком нікому – нічиїм ґешефтам, бізнесу, дачам і бунгало на Канарах – чому це питання загрожує зірвати процес євроінтеграції України, за який вже ніби було сплачено за найвищою ціною?

Відповідь напрошується тільки одна. І полягає вона в тому, що переважна більшість народних обранців вважає українців не тільки "лохами й терпилами" – але ще й тупими, недалекими й дрімучими гомофобами. Тому депутати бояться, що досить їм один-єдиний раз проголосувати за "євросодом" – і на екрани вилізуть химерні постаті на кшталт Капліна, і розкажуть всім-всім, що українські депутати – список додається – це приспішники гомосексуалістів. І весь електорат, від Маріуполя і до Ужгорода, тієї ж миті від цих депутатів відвернеться.

Що ж, в такому випадку можна тільки побажати нашим депутатам мати про нас хоч трохи кращу думку. І вірити, що питання "священної боротьби з євросодомом" навіть для тих українців, які є гомофобами, не має такої ваги як процес євроінтеграції. Не кажучи вже про те, що переважна більшість наших співгромадян взагалі байдужа до цієї проблематики. На відміну, до речі, від можливості їздити до Європи без віз.

А політикам і громадянам України, які і справді хочуть "боротись за скрєпи" до останнього, в свою чергу, хотілось би нагадати, що на території України є місця, де вони можуть відчути себе цілком захищеними від "євросодому". Це окупований росіянами Крим, а також "окремі райони Донецької і Луганської області". Не кажучи вже про одну велику країну на північний схід від нас. Перебравшись туди – по можливості, назавжди – можна бути цілком певним, що загроза легітимізованого законом гомосексуалізму не наздожене їх ще багато років.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme