Влада

Чому Аваков ніколи не напише заяву на звільнення

Інформаційний вкид про відставку Арсена Авакова - це фейк, яким хочуть зайвий раз потролити Арсенія Яценюка

20 серпня 2015, 16:15

Чому Аваков ніколи не напише заяву на звільнення

фото: УНІАН

Останні дні ЗМІ, правда не надто відомі та авторитетні, почали поширювати новину про те, що Арсен Аваков уже написав заяву на звільнення з посади міністра внутрішніх справ. Більшість, звісно, на цю "качку" не купилася, але певний інформаційний ефект "відставка" Авакова таки мала, принаймні у вигляді галасу у соцмережах.

Подейкували, що піти у відставку Авакова змусив лист Генеральної прокуратури, в якому Кабмін інформували про "початок перевірки дотримання вимог законодавства співробітниками міліції, зокрема міністра, при здійсненні своїх повноважень".

"Зокрема, слідчі ГПУ мають намір перевірити факти перевищення службових повноважень та службового підроблення з боку міністра внутрішніх справ та його підлеглих, а також факти зловживань при проведенні тендерних закупівель. Крім того, в ГПУ попередили, що найближчим часом почнуться допити слідчих МВС і міністра", - нібито розповідали джерела в Кабміні, додаючи, що заява Авакова найімовірніше буде задоволена.

Звісно, жодної заяви Аваков не писав, більше того, не збирається це робити в осяжному майбутньому. А от поява в інформпросторі подібних фейків пов‘язана з переговорами, що наразі тривають між прем‘єром Арсенієм Яценюком та президентом Петром Порошенком щодо майбутнього переформатування Кабміну.

За даними наших джерел, переговори проходять не просто, і Яценюку критично важливо зберегти за собою принаймні чотири портфелі у Кабміні, які допоможуть і йому і його політичній силі зберегти певний вплив. Перш за все, це посада прем‘єра, яку Яценюк залишати не планує, друге - це посада міністра юстиції, третє - міністр Кабміну. Ну і по-четверте, це посада міністра внутрішніх справ, яка дозволяє піаритися і героїчними нацгвардійцями на війні з Росією, і новими поліцейськими на красивих автівках, і затриманими корупціонерами, і багато чим іншим. Все решта "Народний фронт" може взяти посадами заступників в міністерствах. 

Розуміючи таку важливість Арсена Борисовича для Арсенія Петровича, в мережу і вкидаються фейки про його відставку. Інформвійною це вважати, звісно, аж ніяк не можна, швидше за все, це такий собі тролінг, покликаний зайвий раз подратувати Яценюка під час переговорів.

Loading...
Loading...