Влада

Аваков збирається розігнати третину міліціонерів

Скорочення третини складу МВС передбачене в проекті закону про реформування відомства, який буде розглянуто на найближчому засіданні Кабміну

16 жовтня 2014, 07:17

Про це журналістам повідомив голова МВС Арсен Аваков, пише Укрінформ, передає ДеПо.

«Склад МВС буде скорочений на 30 відсотків за рахунок розатестації. Люди в погонах будуть тільки ті, хто потрібен зі зброєю, у погонах. Решта будуть цивільними. Тобто, ти поліцейський, але не маєш звання», - зазначив Аваков.

За його словами, реформа МВС «не може статися за помахом чарівної палички. Системні зміни можливі за два роки, а кадрові... Це не на одного міністра і не на одного журналіста».

Відповідаючи на запитання про долю скорочених міліціонерів, Аваков сказав: «А куди діваються донецькі, луганські міліціонери, які загубилися. Куди діваються ті, кого звільняють з харківської міліції? Вони йдуть. У нас величезна територія... і ми знайдемо нормальних людей, хоча це складно».

За його словами, будуть складнощі і в ході реалізації закону про люстрацію.

«Повинні бути прийняті кадрові рішення. Нерідко я сприймаю їх нормально, але в низці випадків збентежений. Під закон підпадають люди, які брали участь в АТО і заслуговують іншого ставлення... Я над цим працюватиму», - пообіцяв Аваков.

Що стосується реформи, то голова МВС назвав, серед іншого, зміщення акцентів з «тиснути і кришувати» на «служити і захищати», ліквідацію низки управлінь, включаючи УБОЗ, транспортну та ветеринарну міліцію, а також посилення боротьби з наркотиками.

Loading...
Loading...