Аваков розповів про "нічне побачення" з Коломойським, Яценюком та Коболєвим

МІністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що екс-прем'єр Арсеній Яценюк не брав участі в зустрічі з олігархом Ігорем Коломойським та головою Нафтогазу Андрієм Коболєвим, що завітали до МВС 24 червня

Про це він повідомив на брифінгу, коментуючи репортаж програми Схеми, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Я навіть не знаю, хто в цьому міністерстві не був. У нас відповідна нарада з одним, потім з іншим. Я вважаю, що проблема не зустрічатися, а мати результат", - сказав міністр.

"Я проводжу розмови з багатьма людьми і не завжди приємні, з ким у звичній ситуації я б не розмовляв. Так наприклад, наші розмови з групою компанії Остхем, з якими були не дуже хороші стосунки, і досі є кримінальні провадження, привели до того, що в бюджет нарахували 4 млрд гривень", - також додав він.

На зустрічі з Коболєвим, як зазначив Аваков, також йшлося про схеми крадіжок газу із трубопроводу в Полтавській області.

"Як ми знаємо, там має місце робота низки підприємств, підконтрольних пану Коломойському, і ми детально обговорювали питання про те, що ми або повністю змінюємо всю систему охорони координації цих ситуацій, або ми повинні змиритися, що держава разом з приватним власником втрачають на цьому тіньовому бізнесі 1-2-3 мільйони доларів щомісячно", - пояснив Аваков.

За словами Авакова, Арсеній Яценюк приїжджав до нього, і не приймав участі в зустрічі з Коломойським та Коболєвим.

Нагадаємо, на початку червня нічні візити олігархів Ігоря Коломойського та Ріната Ахметова до Адміністрації президента довелося коментувати главі державі Петрові Порошенку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...