Влада

"Няша" обіцяє нові розправи над євромайданівцями

Прокурор окупованого Криму Наталія Поклонська обіцяє незабаром оприлюднити нові подробиці основної кримінальної справи про "напад на співробітників" Беркуту" під час акцій протесту взимку 2013 – 2014 року й можливі нові судові процеси

15 травня 2015, 16:50

Про це вона заявила після оголошення вироку учаснику Євромайдану Олександру Костенку в Сімферополі, передає depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

"У рамках розслідування цієї кримінальної справи я впевнена, що будуть виявлені, будуть розслідування, і буде дана відповідна процесуальна оцінка тим подіям і епізодами злочинної діяльності, які навіть у цьому судовому засіданні ще не озвучувалися. У тому числі абсолютно за всіма фактами, які будуть встановлені слідством ", - зазначила Поклонська.

"Є певні напрацювання, є певні плани, розкривати таємницю слідства не буду, щоб на лаві підсудних справді виявилися всі винні", - додала вона.

Нагадаємо, що сьогодні активісту Євромайдану Олександру Костенку Київський районний суд Сімферополя присудив чотири роки і два місяці тюремного ув'язнення.

Loading...
Loading...