Влада

«Айдар» пікетує Міноборони. Чиновники говорять про посилення батальйону

Бійці батальйону «Айдар» з ранку пікетують Міністерство оборони України, впевнені, що їхній батальйон планують розформувати

30 січня 2015, 11:37

Про це повідомляє depo.ua.

Причиною пікету стало те, що Міністерство змінило ідентифікаційні дані батальйону через те, що два місяці тому загубили печатку формування. Побоюючись зловживань з втраченою печаткою, документація по батальйону була змінена - так пояснюють ситуацію в Міноборони.

«Зміни в «Айдарі» не будуть стосуватися особового складу. Тільки перереєстрація номерів в/ч і заміна друку для запобігання зловживань», - заявили в Міноборони.

Також чиновники заявили, що батальйон буде додатково посилений і оснащений усім необхідним.

Проте в «Айдарі» впевнені, що їх намагаються розформувати. Пікет Міноборони почався близько 10 ранку, до відомства прийшли близько 500 бійців і небайдужих. Після того, як до пікетників вийшов представник міністерства, ситуація тільки погіршилася і бійці перекрили Повітрофлотський проспект.

Пізніше до мітингувальників вийшов заступник міністра оборони України Петро Мехед.

Він сказав, що тільки був змінений номер печатки, однак сам батальйон функціонує. З другої спроби Петро Мехед увійшов всередину, на територію міністерства.

Нагадаємо, 29 січня українські та російські ЗМІ поширили інформацію про розформування даного батальйону, посилаючись на слова прес-секретаря «Айдару» Юлії Евдокимової.

Проте пізніше на офіційній сторінці прес-служби «Айдару» в Facebook з'явилася заява, що повідомлення про розформування батальйону є провокацією, а Євдокимова не є прес-секретарем батальйону «Айдар» і не має право робити заяви.

Фото: Кирило Чуботін/depo.ua

Loading...
Loading...