Як можна боротися з девальвацією та падінням гривні?

Останнім часом чітко спостерігається тенденція несприятливого впливу на фінансовий ринок дефляції, нестабільності цін на нафтові ресурси, тіньової статистики зовнішньої торгівлі і падіння зростання ВВП в найбільш розвинених країнах

Цей вплив може завдати глобальний удар по світовій економіці, яка знаходиться на межі фінансової кризи і в умовах зниженого зростання і характеризується слабкою динамікою попиту.

Як можна боротися з девальвацією і падінням гривні? - фото 1

Це не могло не відобразитися на стані фондових ринків і національного валютного курсу, встановленого банками і державою, і, згідно аналітикам, у зв'язку з вищепереліченим, як інвестори, так і рядове населення більше не довіряють банкам і шукають надійні альтернативні джерела проведення угод, платежів та обміну валюти.

Однак чи все так погано, як може здатися на перший погляд недосвідченого браузера? Що може прийти на допомогу в разі обвалу валюти? Давайте розберемося, чому ще не час піддаватися загальній паніці.

Багато хто вже мае уявлення про існування платформ p2p. Ця гучна інновація увірвалася на фінансовий ринок не так давно, проте уже зуміла переконати в своїх істотних переваги. З допомогою p2p платформ користувачі можуть здійснювати валютні операції, незалежно від того, в якій частині світу вони знаходяться. Користуватися p2p дуже просто – досить пройти реєстрацію за допомогою e-mail або номеру телефона, і після цього почати оплачувати товари і послуги чи перераховувати кошти ыншим користувачам.

Також варто враховувати деякі особливості при переведенні та обміну валюти. Більшість країн не дають дозвіл на необмежене проведення онлайн платежів навіть таким найбільшим електронних систем, як Visa, MasterCard, China Union Pay, Pay Pal та іншим, встановлюють ліміти на розмір суми на вашому гаманці і кількість транзакцій, беруть комісію за операції з поповнення гаманця і зняття з нього грошей. До всього цього, більшість систем не нараховують щомісячні відсотки на ваш гаманець, а час виведення чи переказу коштів займає до трьох днів.

Існує альтернативний варіант – p2p майданчик E-DINAR, при створенні якого були враховані всі недоліки платіжних систем. E-DINAR - це швидко розвиваючийся спеціалізований p2p майданчик, який діє як швидкісний та зручний механізм взаєморозрахунків між користувачами з різних країн з використанням криптовалют і системи, побудованої на блокчейні і відкритому майнинговому коді. Майданчик E-DINAR заснований на системі прямого обміну та взаємної домовленості між фізичними особами без посередників і додаткових банківських комісій, який проводиться протягом від 15 хвилин до двох днів. E-DINAR – єдиний майданчик в світі, який дозволяє учасникам самим встановлювати валютний курс. При цьому, щомісяця ви отримуєте до 0,65% майнинговых бонусів на свій електронний гаманець, тим самим, при використанні p2p майданчика, ваш дохід постійно збільшується. Однак це не єдині переваги E-DINAR.

Як вже говорилося, при використанні більшості платіжних систем, схильних до впливу корумпованих законів і бюрократичних пасток, ви можете витратити дорогоцінний час на заповнення документів, довгі черги в касах, надання особистої інформації третім особам, тим самим допускаючи вплив держави та фінансових регуляторів на ваші персональні дані.

З p2p майданчиком E-DINAR вам не доведеться відвідувати банки, офіси і фінансові установи, ви можете з легкістю виконати онлайн переведення або обмін коштів, а сама система побудована таким чином, що повністю гарантує безпеку, надійність обміну і виключає залежність від фінансових систем.

Більш того, майданчик E-DINAR розвивається динамічними темпами і вдосконалює систему обміну і безпеки. Варто додати, що співтовариство E-DINAR було представлено на Всесвітній конференції блокчейні, яка відбулася у період 22-24 червня цього року в Китаї, місті Пекін. У результаті заходу, було прийнято рішення затвердити співтовариство в якості нової економічної бізнес-моделі. Таким чином, завдяки взаємовигідній співпраці з лідерів провідних високорозвинених країн і континентів, таких, як Азія, Схід та інших, співтовариство також ухвалило рішення перейти до розвитку власної валюти E-DINAR Coin, і переступивши перший етап емісії в розмірі 22 мільйонів монет, вийшло на новий етап розвитку – теорію "золотого мільярду", або так звану "Концепцію 22:22", впроваджуючи новий функціонал на нових ринках. На даний момент спільнота налічує понад 100000 користувачів, і з кожним днем до нього приєднується все більше нових учасників.

Крім того, після закінчення процесу реалізації етапу в 2022 році буде згенеровано 22 мільярди монет, а враховуючи, що все більше людей замислюється про значущість цифрових грошей та їх вплив в сучасному світі, це дозволить створити нове співтовариство, яке незалежне від іншого населення, керівників фінансових установ і живе за власними правилами. Економісти також роблять позитивні прогнози щодо використання електронної валюти як зручного інструменту для перемоги над інфляцією гривні, а з точки зору безпеки зберігання, вона також виграє на тлі ліквідних паперових грошей.

Майбутнє не за горами, і ввійти в нього потрібно з розумом.

Матеріал розміщений на правах реклами

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme