Власник Intraco пояснив свої відносини з "Газпромом"

Власник Intraco Manageent Ltd Сергій Зайцев знову заявив, що компанія не торгувала з "Газпромом", а лише двічі заправила літак в Москві у "Газпромнефть-Аэро-Шереметьево"

Про це він заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

"У пресі активно обговорювалася тема, що "компанія Порошенка" (взагалі-то, компанія Зайцева) торгує з "Газпромом". Купила 500 тонн або 1000 тонн палива. Як в тому анекдоті: "Скажіть, а правда Абрам виграв в" Спортлото "100 рублів?" - "Ну, не Абрам, а Мойша, і не 100, а тисячу, і не в" Спортлото ", а в преферанс, і не виграв, а програв". Так і тут. Не торгує, а два рази була здійснена заправка літака близько семи тонн палива. Цього вистачить на 6-7 годин польоту в залежності від корисного завантаження і напрямку вітру", -  повідомив він.

Зайцев зазначив, що "в Шереметьєво літак можна заправити тільки "Газпромнефть-Аэро-Шереметьєво".

"Якби там була колонка Shell, ми з задоволенням би пішли до них", -  сказав він.

"А цинізм усієї ситуації знаєте в чому? У тому, що звинувачення із цього приводу висувають люди, які на спекуляціях на газпромівському газі збили собі мільярдний статок. А я усього лише заправився. Відчуйте різницю. Діють як той злодій, який гучніше за всіх кричить: "тримай злодія"", - сказав він.

Нагадаємо, 10 травня журналіст Дмитро Гнап повідомив, що беніфіціаром офшорної компанії Intraco Management Ltd є заступник генерального директора корпорації "Рошен" Сергій Зайцев. Вона  начебто торгує з "Газпромом".

Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) відкрив доступ до бази даних, яка грунтується на так званих "панамських документах". Інформація була опублікована 9 травня о 21:00 за Києвом. Оновлена база даних містить більш ніж 200 тис. офшорних компаній, зареєстрованих через Mossack Fonseca. За даними ICIJ, 643 українських громадянина володіють 469 офшорними компаніями.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Loading...
Loading...