Гроші

Великобританія розморозила активи головного еколога Азарова

Великобританія закрила кримінальне провадження у відношенні активів Миколи Злочевського

22 січня 2015, 12:42

Про це повідомляє сайт компанії Burisma Holdings, яку контролює Злочевський, передає depo.ua.

Центральний кримінальний суд Англії та Уельсу проаналізував дані по компаніях, кінцевим бенефіціаром яких є Микола Злочевський, на предмет неправомірності джерел походження коштів і не знайшов підстав для продовження розгляду справи, йдеться в повідомленні.

«Таким чином, Великобританія офіційно розблокувала рахунки компанії Brociti Investments Ltd на суму $23 млн. У зв'язку зі зняттям всіх звинувачень», - стверджує компанія.

Також Burisma Holdings стверджує, що Злочевського не оголошували в розшук, і йому не пред'являлося обвинувачення за статтею, що передбачає відповідальність за незаконне збагачення.

«Burisma Holdings офіційно заявляє, що на сьогоднішній день в міжнародних судах немає проваджень у відношенні Злочевського», - йдеться в повідомленні компанії.

Його рахунки британське Управління по боротьбі з економічними злочинами заблокувало в квітні 2014-го.

Як передавав depo.ua, 16 січня генпрокурор України Віталій Ярема заявив, що Генпрокуратура оголосила колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколу Злочевського в розшук.

Нагадаємо, під Києвом журналісти виявили маєток Злочевського, що займає майже 4,5 гектара. На території, крім двох однакових «дзеркальних» будівель, які нагадують фортеці в псевдороманському стилі, є баня, гараж, фонтани, багато статуй лицарів.

Також нагадаємо, Злочевський обіймав посаду міністра екології та природних ресурсів в уряді Азарова з 2010 по 2012 рік. Володіє газодобувною компанією Burisma Holdings.

Loading...
Loading...