В Києві закрили сім маршрутів громадського транспорту

З сьогоднішнього дня в Києві закрито сім маршрутів громадського транспорту: два трамвайних (№№25, 32), чотири автобусних (№№2, 5, 43К, 79) і тролейбусний (№2)

В Києві закрили сім маршрутів громадсько…

А на кількох десятках маршрутів збільшився інтервал руху з 5 до 15 хвилин, повідомляє «Сегодня».

З усіх скасованих маршрутів городяни найбільше обурені ліквідацією маршруту автобуса №5, який курсував від станції метро «Вокзальна» до вул. Ізюмської.

«Тільки цим автобусом можна було дістатися на Байкове кладовище. Адже люди з усієї України приїжджають на могилки, на похорон», - сказала киянка Ольга Кролевець.

Тепер, щоб дістатися до Байкового, потрібно або йти пішки не менше кілометра, або добиратися з іншої точки Києва.

«Скоротивши трамваї і автобуси, влада познущалася над пенсіонерами та іншими пільговиками, тим більше в такий складний час, коли гроші дуже знецінилися, і все тільки дорожчає. Ось як тепер дістатися на вул. Усенка або на метро «Лісова» з ДВРЗ, якщо трамвай №32 прибрали? У маршрутках або з пересадками не наїздишся - дорого. Пішки - здоров'я не вистачить. А адже на ДВРЗ - приватний сектор, де проживають багато пенсіонерів», -свариться Ірина Коростишева.

У КП «Київпастранс» підтвердили, що сім маршрутів громадського транспорту дійсно призупинили роботу, через те, що немає грошей на підтримку рухомого складу. Маршрути, за словами чиновників - збиткові, адже ними користуються в основному пільговики.

«Ми змушені були піти на такі заходи через важку економічну ситуацію. Маршрути вибирали найбільш збиткові і з найменшим пасажиропотоком. Крім того, припинені маршрути дублює інший транспорт на 80-90%», - розповіли в «Київпастрансі».

Зняті з маршрутів 120 автобусів, 40 тролейбусів і 17 трамваїв перенаправляють на прибуткові маршрути з великим потоком пасажирів, які «платять» . А от коли пенсіонери зможуть знову користуватися вигідним для них транспортом, в КП не знають.

«Маршрути скасували на невизначений період у зв'язку з відсутністю необхідного фінансування для утримання рухомого складу, закупівлі запчастин, паливно-мастильних матеріалів», - сказали транспортники.

У КП не виключають, що найближчим часом будуть ще зміни в роботі громадського транспорту, адже фахівці зараз перевіряють роботу всього громадського транспорту, щоб максимально скоротити збитки підприємства. До слова, через збитки заборгованість по зарплаті в «Київпастрансі» вже досягла 115 млн гривень.

Як повідомляв depo.ua, в грудні страйкували столичні транспортники, вимагаючи виплатити заробітну плату.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme