Україна піднялася в рейтингу Doing business, – Климпуш-Цинцадзе

У 2016 році Україна посунулися в рейтингу Doing business з 87 на 83 позицію

Про це на саміті Ялтинської європейської стратегії повідомила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"З 87 на 83 місце ми посунулися в рейтингу Doing business. Два роки тому у нас була 112 позиція, це означає, що ми йдемо у правильному напрямку. Якщо я назву всі реформи, які ми проводимо зараз, я думаю, це займе багато часу", – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Говорячи про те, що Україна дає ЄС, віце-прем'єр сказала: "Питання в тому, у що віриш, а ми віримо і боремося за свободу і процвітання. Чому ми боремося за те й за те, бо свобода - це шлях до процвітання. Ми бачимо Європейський проект, як проект, який відрізняє нас від євроскептиків. Це не просто економічний проект, це щось таке, що дало Європі мир і процвітання. Тому ми бачимо досягнення цього проекту. Люди, які цікавляться цим, стають вірними цілям, і я вірю, що якщо Україна хоче, – залишиться європейською країною, як завжди було, вона буде європейською країною. Але, це не означає, що всі на заході готові це сприймати належним чином".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

 

Loading...
Loading...