Гроші

У Яценюка знайшли спосіб змусити людей заощаджувати електроенергію

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин сподівається на перехід від застосування графіків аварійного відключення електроенергії до добровільного скорочення споживання найближчим часом

03 грудня 2014, 14:14

У Яценюка знайшли спосіб змусити людей заощаджувати електроенергію

фото: Униан

Про це він повідомив журналістам після першого засідання Кабінету Міністрів, передає ДеПо з посиланням на «Українські новини».

«Сподіваюся, що протягом декількох днів ми перейдемо від відключень електроенергії до добровільного скорочення споживання електроенергії», - сказав він.

За словами міністра, він вже обговорив можливе добровільне скорочення споживання електроенергії з великими промисловими споживачами, а також сподівається незабаром обговорити це питання з місцевою владою.

Демчишин також висловив надію на те, що до 5 грудня питання з аварійними відключеннями буде вирішене, зокрема й у зв'язку з відновленням роботи енергоблоку №3 Запорізької атомної електростанції (Енергодар, Запорізька область).

Як повідомляв ДеПо , 1 грудня обленерго  ввів у дію графіки аварійних відключень електроенергії, у тому числі і для населення, і почали їх виконувати.

Loading...
Loading...