Третій транш МВФ може скласти ,7 млрд

Міжнародний валютний фонд має намір надати Україні ,7 млрд у рамках третього траншу кредиту за програмою розширеного фінансування (EFF)

Про це під час традиційного прес-брифінгу у Вашингтоні в четвер заявив офіційний представник Фонду Джеррі Райс, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Що стосується суми, наскільки мені відомо, це буде один транш, не об'єднання двох траншів – ред.). Я думаю сума траншу складе ,7 млрд, але мені необхідно уточнити цю цифру", – сказав він.

Райс при цьому нагадав, що питання про продовження співпраці з Україною за програмою EFF і надання їй третього кредитного траншу буде розглянутий радою директорів МВФ у липні.

Нагадаємо, що відкрита в березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько ,11 млрд за поточним курсом) з першим траншем в млрд спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншів по SDR1,18 млрд (близько ,63 млрд) і зменшення квартальних траншів в 2016-2018 роках до SDR0,44 млрд (,61 млрд).

У той же час Україна змогла отримати лише перші два транші, частину першого в розмірі ,7 млрд пішла уряду для підтримки держбюджету, тоді як одержувачем інших коштів традиційно став Нацбанк.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Loading...
Loading...