Гроші

Суд зобов'язав залізничників сплатити оточенню Януковича майже півмільйона гривень

ДП "Укрзалізничпостач" повинно заплатити ТОВ "Євроінвестстрой" 395 тисяч гривень за порушення зобов'язань по договору на постачання товарів.

08 квітня 2015, 09:40

Про це йдеться у рішенні Госпсуду Києва від 25 березня, пишe depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

Як повідомляється, йдеться про заборгованість по контракту 2013 року.

"Тоді "Укрзалізничпостач" уклав з фірмою угоду на 5,7 мільйона гривень (допугодою збільшено до 6,39 мільйона гривень), замовлення постачальник виконав, однак залізничники оплатили його не в повній мірі. Через що утворилася заборгованість в 375 тисяч гривень, ще 20 тисяч гривень фірма нарахувала пені за порушення умов договору", - йдеться у повідомленні.

Представник "Укрзалізничпостачу" в ході суду визнав заборгованість, однак пеню вважав обрахованою неправильно, крім того просив зменшити розмір штрафних санкцій, посилаючись на скрутне матеріальне становище держпідприємства.

Однак суд вирішив позов "Євроінвестстроя" задовольнити в повній мірі: калькуляцію визнав правильною, а щодо зменшення штрафу зазначив, що фінансові проблеми "Укрзалізничпостачу" не звільняють його від виконання зобов'язань по договору.

Зазначимо, засновником донецького ТОВ "Євроінвестстрой" є компанія "Інтелект Ресорсез Лімітед" (Беліз), директором - Максим Наумов. Цю компанію пов'язують з оточенням Олександра Януковича.

Починаючи з 2009 року "Євроінвестстрой" виграв держпідрядів на суму 569,88 мільйона гривень.

Loading...
Loading...