Гроші

Суд узаконив «вертодром Януковича» в центрі Києва

Суд визнав законною споруду конгресно-виставкового центру «Парковий» з вертолітним майданчиком на київських схилах Дніпра

10 грудня 2014, 14:36

Так, наприкінці листопада Окружний адміністративний суд Києва визнав законною всю дозвільну документацію на об'єкти комплексу, отриману за часів президентства Віктора Януковича, пише «Главком», передає ДеПо.

Позиватись почала прокуратура Києва в серпні цього року. У позові до Держінспекції архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) перший заступник прокурора столиці вимагав визнати незаконною видачу компанії «Амадеус Ко» дозвільних документів на будівництво та введення в експлуатацію об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури в районі Паркової дороги в 2012 році. У суді правоохоронний орган просив скасувати видані дозволи на будівельні роботи, сертифікати відповідності проектної документації закінчених об'єктів, а також скасувати декларації про початок будівельних робіт.

ДАБК вирішив не сперечатися з прокуратурою, залишивши все на розсуд суду, а «Амадеус Ко» виступав у суперечці третьою стороною, але саме його позиція стала визначальною при винесенні вердикту. Компанія просила залишити позов без розгляду, оскільки прокуратура пропустила строки звернення до суду.

При цьому в суді бізнесмени не відкидали порушення, про які заявляли в прокуратурі. Юристи компанії вибрали іншу лінію захисту, стверджуючи, що прокуратура знала про порушення ще три роки тому і не використала інформацію для оскарження у відведений термін.

Правоохоронний орган доводив зворотне - про порушення закону дізналися постфактум, в кінці квітня 2014 року, коли була ініційована перевірка.

Loading...
Loading...