Стало відомо, хто в Кабміні отримує найбільшу зарплату

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков отримує найвищу зарплату серед всіх членів уряду Арсенія Яценюка. Йому платять більше, ніж самому прем'єр-міністру

Таку інформацію "Апостроф" отримав, проаналізувавши офіційні відповіді уряду і міністерств на запит, передає depo.ua.

У МВС повідомили, що посадовий оклад Арсена Авакова, як і інших міністрів, становить 92% від розміру окладу прем'єра - 6109 грн. Проте, крім цього, міністр внутрішніх справ також отримує ряд надбавок - за вислугу років, за особливий характер роботи та інтенсивність праці, за виконання функцій державного експерта з питань таємниць і навіть за почесне звання "Заслужений економіст України". Сукупно з окладом і надбавками, зарплата Авакова становить 13 774 грн 94 коп. При цьому більшість членів Кабміну подібних доповнень до окладу позбавлені.

У відповіді Міністерства внутрішніх справ не вказано, у зв'язку з чим Аваков отримує більше за інших міністрів. Але, як пояснили в апараті уряду, глава МВС не підпадає під постанову (№43 від 14.02.2015), згідно з яким в 2015 році заробітна плата членам Кабміну, керівникам центральних органів виконавчої влади та інших державних органів нараховується виключно у розмірі посадового окладу.

"Ця норма не поширюється на керівників органів, підрозділи яких беруть участь у проведенні антитерористичної операції. Але при бажанні міністр може відмовитися від надбавок", - сказав "апостроф" співрозмовник з апарату уряду.

Стало відомо, хто в Кабміні отримує найбільшу зарплату - фото 1

З цієї ж причини підвищену зарплату може отримувати міністр оборони України Степан Полторак. Втім, напевно про це стверджувати не можна, так як Міністерство оборони ще не надало виданню відповідь про зарплату міністра.

Loading...
Loading...