США виділили Україні ще млн гуманітарки для потерпілих від російської агресії

Сполучені Штати оголосили про виділення млн гуманітарної допомоги Україні, спрямованої на уразливі групи населення, передусім, потерпілих від російської агресії на Донбасі та в Криму
США виділили Україні ще  млн гуманітарки для потерпілих від російської агресії
США виділили Україні ще $28 млн гуманітарки для потерпілих від російської агресії

Про це йдеться в повідомленні Державного департаменту США, повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Сьогодні в Києві перший заступник директора Бюро Держдепартаменту США у справах народонаселення, біженців та міграції Ненсі Джексон, а також заступник директора-розпорядника Бюро у справах демократії, розв’язання конфліктів, і гуманітарної допомоги USAID Роберт Дженкінс оголосили, що США нададуть понад 28 млн додаткової гуманітарної допомоги", - зазначається в документі.

При цьому підкреслюється, що підтримка призначена для "сотень тисяч соціально незахищених людей, потерпілих від російської агресії на сході України і російської окупації та анексії Криму".

Оголошена сьогодні сума включає близько млн від USAID, а також млн від Бюро Держдепартаменту США у справах народонаселення, біженців та міграції, які підтримуватимуть зусилля Міжнародної організації з міграції, Фонду ООН з народонаселення, а також іншім міжнародним гуманітарним організаціям.

Це дасть можливість задовольнити основні потреби тисяч незахищених людей, забезпечити їх необхідними медикаментами, ковдрами, предметами гігієни й продуктами харчування. Крім того, виділені кошти покращать доступ до послуг з охорони здоров'я й слугуватимуть ресурсами для запобігання гендерному насильству та боротьби з ним.

Разом з оголошеною сьогодні підтримкою гуманітарна допомога від США з моменту початку кризи становить понад 2 млн, зазначили в Держдепі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

 

Loading...
Loading...