Гроші

Секрет успіху: Чому багаті тільки багатіють? (Р)

Питання, яке мучить добру половину населення нашої планети, чому бідні стають ще біднішими, а багаті ще багатшими? Адже хтось працює цілодобово безперервно, забуваючи про те, як виглядають його власні діти - а все для того, щоб заробити на краще майбутнє для своїх дітей. Але і цього часто виявляється недостатньо

31 грудня 2016, 16:00

Секрет успіху: Чому багаті тільки багатіють? (Р)

Ціни на проживання, харчування, комунальні послуги постійно зростають. Це не кажучи вже про ціни на одяг, взуття, книги та інше, інше, інше. Ось і виходить, що ті, хто і так не мав надто високого доходу, тільки втрачають те, що вони вже мали, повідомляє depo.ua.

З іншого боку, ми постійно бачимо успішних і багатих людей, які не проводять весь свій час за робочим столом, можуть дозволити собі відпочивати тоді, коли захочуть, а їхні дружини взагалі не змушені працювати - їм і так більш ніж вистачає всього. Ми бачимо людей, які продовжують підніматися в списках найбагатших людей країни або світу і в вус не дують. Їхні капітали тільки примножуються, а їхнє життя стає все кращим і кращим. Чим же викликана така невідповідність?

У нашому світі успіх в першу чергу залежить від того, чим ти займаєшся в житті. Якщо ти все життя працюєш на чужу людину, то і основну частину прибутку, яку ти б міг заробити сам, отримує той, на кого ти працюєш - твій роботодавець. Ти, в свою чергу, отримуєш лише малу дещицю того, що ти реально приносиш. Тому один з ключів до успіху - це почати працювати на себе і приносити прибуток самому собі, а не іншій людині.

Звичайно, відкрити власний успішний бізнес нелегко. Його потрібно правильно продумати і організувати - все, починаючи з ідеї, яка принесе прибуток і успіх, і закінчуючи організацією підприємства до найменших дрібниць, які допоможуть Вашому бізнесу працювати як один злагоджений механізм. Тільки така стратегія допоможе Вам досягти успіху і заробити довгоочікуваний капітал.

Але накопичити певну суму грошей - це ще не все. Головна причина, чому багаті люди стають ще багатшими, – це те, що вони не дозволяють грошам просто так припадати пилом на банківському рахунку. Як і своїх підлеглих, вони змушують гроші працювати і постійно приносити їм прибуток. Вони інвестують гроші, щоб в майбутньому отримати ще більший прибуток. Звичайно, інвестиції пов'язані з певним ризиком. Але успіх без ризику можливий тільки в дуже крайніх випадках. І чим більший ризик, тим більший в результаті прибуток в разі успішної інвестиції. Хорошим прикладом в даному випадку є торгівля бінарними опціонами, адже при успішній інвестиції прибуток може досягати 70% від вкладеної за день суми.

Не бійтеся освоювати нові для Вас горизонти, ризикувати і досягати успіху!

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Loading...
Loading...