Порошенку і міністрам підвищили оклади: цифри

Кабінет Міністрів визначив з 1 травня посадовий оклад президента України у розмірі 28 тис. грн, а прем'єр-міністра - 20 тис. грн

Відповідну постанову про внесення змін до іншої постанови уряду ухвалили и на засіданні Кабміну, повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє depo.ua з посиланням на Gazeta.ua.

Міністр пояснив, що цими змінами встановлюється оклад президента, прем'єр-міністра, міністрів та їхніх заступників.

"Ми всім державним службовцям підняли посадові оклади. Але, що стосується тих осіб, хто не є держслужбовцями, їх посадові оклади були переглянуті. Тому ми зробили нові оклади для цих людей. Ієрархія окладів тепер чітко прописана від президента", - уточнив він.

Зокрема, оклад першого віце-прем'єра буде становити 18 тис. грн, віце-прем'єра - 17 тис. грн, міністрів - 16 тис. грн, їхніх перших заступників - 15 тис. грн, а заступників - 14 тис. грн.

Водночас уряд скасував постанову "Про заробітну плату Президента України", згідно з якою його зарплата становить від 140% заробітку прем'єра.

Рева наголосив, що зарплати міністрів не підвищаться, а лише збільшаться оклади.

"Йдеться не про підвищення зарплати, йдеться про встановлення окладу. Фонд оплати праці не збільшувався, тому більше одержувати не будуть, зменшаться надбавки", - додав він.

Ухвалена постанова застосовується з 1 травня, оскільки тоді набула чинності нова редакція закону "Про державну службу".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;