Гроші

Відмінні варіанти придбання житла від ЖК «Молодіжне Містечко»

ЖК «Молодіжне Містечко» тому й має таку назву, тому що його першочерговим завданням є забезпечення молодих сімей власним житлом

10 березня 2015, 12:30

Яка новоспечена сім'я не мріє про власний затишний куточок. На жаль, ті часи вже пройшли, коли звичайна людина, яка працює, могла планувати своє життя вже з урахуванням житла, видачу якого гарантувала держава. В наш же час, все набагато складніше і максимум на що може розраховувати молода людина - невелика державна компенсація від загальної ціни на квартиру. З причини цих подій і розробили різні кредитні та лізингові системи.

ЖК «Молодіжне Містечко» пропонує оформити кредитну лінію на власне житло безпосередньо від забудовника і без всяких посередників. Але почати, напевно, потрібно з того, що даний житловий комплекс спочатку пропонує відносно невелику плату за квадратний метр - 725 у.о. При цьому, як зазначалося вище, ви маєте право на кредитування, а єдиною умовою його оформлення є первинний внесок, який складе від 30 до 70% від загальної вартості житла.

Керівна ланка будівництва цього комплексу віддає перевагу роботі безпосередньо з виробниками будівельних матеріалів, чим і відзначена низька вартість житла. Важливим буде зауважити, що кредитування проводиться в доларах США, що в наш час дуже нестабільна валюта. Але, з 19 січня, купуючи житло в кредит безпосередньо від забудовника, ви також отримуєте фіксовану ставку по долару - 13.5 за $1, що дозволить вам заощадити сотні тисяч гривень.

В даному комплексі вже заведені і чекають своїх господарів необхідні для життя основні комунікації. Так само варто відзначити, що на території ЖК є свердловини по 150 метрів, які гарантують найчистішу воду, що життєво важлива для вашого організму. Купуючи житло від забудовника ЖК «Молодіжне Містечко», у вас автоматично з'являється можливість замовити планування квартири за власним бажанням. Вам набридло щодня годинами добиратися до власного офісу - тоді даний житловий комплекс, точно ваш варіант. Розташовані на «цокольному» поверсі офісні приміщення дозволять вам за 5 хвилин дістатися до робочого місця, а решту часу набагато практичніше і приємніше буде провести в колі сім'ї.

І ось, приходимо до висновку: ви молода людина, яка вже склалася як особистість, у вас вже є любляча дружина і маленька дитина - тоді вам точно настав час скористатися послугами від ЖК «Молодіжний Городок» і придбати власну квартиру.

Loading...