Окупанти у Криму оцінили збитки від енергоблокади

"Прокуратура" Криму назвала дані по завданому від "блекауту" прямому збитку без урахування втрат промпідприємств - це 361 млн рублів (,72 млн)

Про це повідомила так званий старший помічник прокурора "республіки" по взаємодії зі ЗМІ Наталя Бояркіна, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

За її словами, на листопад 2015 року сума збитку становила близько 70 млн рублів. Зараз вона зросла до 361 млн рублів (,72 млн).

Бояркіна підкреслила, що ця цифра не враховує втрати промпідприємств, які припиняли роботу під час відключення електроенергії.

Режим НС у Криму введено 22 листопада 2015 року. Глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив, що режим надзвичайної ситуації через брак електрики буде діяти до травня.

30 грудня 2015 в Крим перестала надходити електроенергія з материкової частини України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, по якій передавалося в Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, оскільки закінчилася дія контракту з постачання електрики на півострів, який з початку 2014 анексований Росією.

Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії та по енергомосту з Кубані.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Loading...
Loading...