Окупанти Криму хочуть "сплавити" санаторій Коломойського за млн

Окупаційна влада Криму планує продати за 1,42 млрд рублів (,2 млн) санаторій "Форос", що належав структурам українського олігарха Ігоря Коломойського

Відповідне питання про "відчуження майна" розгляне сьогодні "Рада міністрів Криму", передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Прийняти рішення про відчуження майна Республіки Крим загальною початковою вартістю 1,42 млрд рублів", - йдеться в проекті постанови.

Окупаційна влада розділила на два пакети все майно санаторію "Форос".

У перший пакет вартістю 1,35 млрд рублів включені будівлі, підсобні приміщення, тенісні корти, басейни, фонтани та інше нерухоме майно. Другий пакет вартістю 64,7 млн рублів включає медичне обладнання, меблі, побутову техніку, а також тренажери і посуд. 

Санаторій планують продати на відкритому аукціоні. Переможець торгів повинен буде відразу внести завдаток у сумі 284, 3 млн рублів (20% загальної вартості), який у разі відмови від укладення договору купівлі-продажу не підлягає поверненню.

Внести повну суму покупець зобов'язується протягом 10 днів, а протягом трьох місяців йому потрібно буде орендувати земельні ділянки. 

Нагадаємо, у середині січня 2015 року "розпорядча дирекція майна Криму" попередньо оцінила  санаторій "Форос" в млн.

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua

Мітки Крим Форос