Обама прокоментував скандал з панамськими офшорами

Президент США Барак Обама, прокоментував розслідування Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів про офшорні компанії

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Reuters.

"Немає ніяких сумнівів у тому, що проблема глобального ухилення від сплати податків в цілому є величезною проблемою", - сказав Обама.

Він підкреслив, що основна проблема полягає в тому, що "багато з цих речей" (шляхів ухилення від податків) існують "в рамках законодавства і не є незаконними".

Президент США назвав "важливим" розслідування ICIJ, зазначивши вплив представлених журналістами фактів на пересічних громадян, і додав, що багато "маневрів" з ухилення податків, які зазначені в розслідуванні, "відбуваються за рахунок сімей з середнього класу".

Обама також висловився на користь запропонованих його адміністрацією змін законодавства, які закриють для американських компаній шлях ухилення від сплати податків за рахунок перенесення своїх штаб-квартир кордон.

Читайте також: Скандал з офшорами в Панамі (ХРОНІКА)

Більше економічних новин читайте на google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;

Loading...
Loading...