Новини зі США обвалили ціни на нафту

Ціни на нафту знизилися в понеділок, ще далі відступивши від максимумів 2016 року, пробитих минулого тижня, на тлі занепокоєнь щодо надвиробництва, оскільки кількість бурових установок у США зросла вперше з грудня

За даними компанії Baker Hughes, в США додалася одна бурова установка, тоді як протягом 12 тижнів їх кількість скорочувалася, пише depo.ua з посиланням на Reuters.

Вранці ф'ючерси на WTI знизилися на 67 центів, або на 1,6 відсотка, до ,77 за барель. У п'ятницю WTI подорожчала до ,20 за барель, що стало найвищим показником з початку грудня, а потім просіла майже на 2 відсотки до ,44.

Ф'ючерси на Brent подешевшали на 34 центи до ,86 за барель, минулої сесії піднявшись до ,54 за барель.

"Відновлення цін на нафту минулого місяця, здається, призвело до стабілізації кількості робітників бурових установок в сланцевому секторі США", - йдеться в клієнтській записці ANZ.

"Після падіння протягом 6 місяців поспіль кількість бурових установок у США збільшилася на одну до 387, показали дані Baker Hughes".

Глобальний надлишок нафти призвів до обвалу цін на чорне золото з максимумів середини 2014 року вище 0 за барель до мінімумів 12 років раніше в цьому році, у зв'язку з чим Brent подешевшала майже до за барель, а WTI - до за барель.

Скорочення видобутку, зменшення росту запасів і підвищення попиту на паливо в США допомогли нафтовим котируванням відновитися.

Ралі цін на нафту в останні два місяці було зумовлено також пропозицією ОПЕК заморозити виробництво на рівні січня.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Loading...
Loading...