Нацбанк за рік розбазарив дві третини міжнародних резервів

Міжнародні резерви України в грудні 2014 року скоротилися на 24,4% - до ,533 млрд
Нацбанк за рік розбазарив дві третини міжнародних резервів
Нацбанк за рік розбазарив дві третини міжнародних резервів

Про це depo.ua повідомили в прес-службі Національного банку України (НБУ).

«За попередніми даними, станом на 1 січня 2015 року обсяг міжнародних резервів України склав ,533 млрд у еквіваленті», - йдеться в повідомленні.

Згідно з їхніми даними, на 1 січня 2014 року міжнародні резерви України становили ,416 млрд, що в 2,7 рази менше, ніж зараз.

За даними НБУ, в грудні 2014-го здійснено останнє перерахування зарезервованих в НБУ коштів на користь ВАТ «Газпром» за імпортований у листопаді-грудні 2013-го природний газ (,65 млрд).

Крім того, згідно з повідомленням, на рівень міжнародних резервів вплинули інтервенції Нацбанку з продажу іноземної валюти на суму 1 млн, більша частина яких була спрямована на підтримку платежів НАК «Нафтогаз України» за імпортований природний газ.

У повідомленні також вказується, що в грудні були своєчасно і в повному обсязі здійснені платежі уряду і Нацбанку з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті 7,5 млн в еквіваленті).

Разом з тим обсяг надходжень валютних коштів на користь уряду України склав у грудні 7 млн в еквіваленті: від Єврокомісії (7 млн), Міжнародного банку реконструкції та розвитку ( млн), а також від розміщення ОВДП, номінованих в іноземній валюті (0 млн).

Як повідомляв depo.ua, у вересні золотовалютні резерви Національного банку, за оперативними даними, зросли на 1,7%, або на 272 млн доларів, склавши на 1 жовтня 16 200 млн доларів.

А в жовтні золотовалютні резерви Національного банку України скоротилися на 23,2% - до $ 12,6 млрд.

Loading...
Loading...