Гроші

Начальник ДАІ запевняє, що держномери міняти не обов'язково

З березня 2015 року отримати держномер на авто можна буде за 135 замість 147,96 грн, а їхня заміна не є примусовою

14 січня 2015, 12:10

Як передає кореспондент depo.ua, про це на брифінгу заявив начальник департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

Він зазначив, що комплект номерних знаків за ціною 135 грн коштував з квітня 2009 до грудня 2014 року, після чого подорожчав до 147,96 грн.

При цьому Сіренко заявив, що виробник номерних знаків вимагає підвищити ціну на продукцію, оскільки підвищився курс євро, а заготовки номерних знаків закуповуються в інших країнах.

«Виробники просять підвищити ціну до 186 грн, оскільки піднявся курс євро. Однак ціна номерних знаків, які будуть виготовлятися з березня, не перевищуватиме 135 грн», - сказав він. Сіренко також підкреслив, що примусова заміна номерних знаків не потрібна.

Він зазначив, що ЗМІ роздули на рівному місці скандал і інформація про обов'язкову заміну номерних знаків на зразки стандартів ЄС не відповідає дійсності.

Нагадаємо, раніше заступник міністра внутрішніх справ України - керівник апарату Сергій Чеботар заявив, що з 31 березня в Україні будуть введені нові номерні знаки країн ЄС, які нібито використовуються на етапі набуття членства в ЄС. За його словами, Державна служба інтелектуальної власності України ще 25 вересня 2014 року видала МВС патент на виготовлення нових номерних знаків для транспортних засобів. Відтепер власником номерних знаків буде МВС в особі департаменту Державної автомобільної інспекції. Ціна таких знаків становитиме, за словами Чеботаря, 134 грн.

Loading...
Loading...